Preloader Image Preloader Image Preloader Image Preloader Image Preloader Image Preloader Image Preloader Image Preloader Image Preloader Image Preloader Image Preloader Image Preloader Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image
Etkinlikler

18 Nisan 2018 Çarşamba günü Ressam Savaş Simitli okulumuza gelerek öğrencilerimizle söyleşi yaptı. Görsel Sanatlar Öğretmenimiz Mahmut ERGÜL’ün desteğiyle davet ettiğimiz ressam Savaş SİMİTLİ öncelikle sınıflarımıza misafir olarak öğrencilerimizin sorularını yanıtladı. Daha sonrasında Konferans Salonumuzda söyleşi yaparak öğrencilerimize resme olana ilgisinin nasıl başladığından ve resim yapmanın güzel yönlerinden bahsetti. Söyleşi sonunda yağlı boya bir resim yapan Savaş SİMİTLİ öğretmen ve öğrencilerimizi kendine hayran bıraktı. Yapmış olduğu yağlı boya tabloyu ise okulumuza hediye ederek bizleri onurlandırdı.
Ressam Savaş SİMİTLİ’ye okulumuza gelerek bizlere sanatın ne kadar değerli olduğunu bir kere daha gösterdiği için çok teşekkür ediyoruz.