Preloader Image Preloader Image Preloader Image Preloader Image Preloader Image Preloader Image Preloader Image Preloader Image Preloader Image Preloader Image Preloader Image Preloader Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image Preloader Slide Image
Etkinlikler

4.sınıflar olarak okulumuzda yürütülen “Sıfır Atık” projesinde bize destek veren Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na gezi düzenledik. Yetkili kişiler tarafından konferans salonunda slayt gösterisi yapıldı. Öğrencilerimiz konu ile ilgili merak ettikleri soruları sordular. Soru-cevaplarla konu ile ilgili açıklamalar yapıldı. Daha sonra bakanlığın depolama alanı gezildi. Atıkların ayrı ayrı nasıl depolandığı anlatıldı. Kompost makinesi incelendi.  Okula dönüş yapıldı.

                Çocuklarımız okulumuzda yürütülen bu projenin öneminin farkına vardılar. Okul olarak böyle farkındalık yaratan bir projeye katkı sağlamanın ne kadar gurur verici olduğunu hissettiler.